Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három grácia. Olaj, karton, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken-2~2000024/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Harom-gracia-Olaj-karton-jelzett-Hatoldalan-autograf-f~II2318481
2318481
10545
393
95000
Paintings and graphics 2
Rufpreis:
95 000 HUF 256,76 EUR , 279,41 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három grácia. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 70×100 cm
: pelikán_kristóf