12470.
393. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
cca 1940-47 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Jávor Pál, Szörényi Éva, Eőry Kató, Major Tamás, Mészáros Ági, Ladomerszky Margit; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella Mária fotográfus bélyegzőjével a hátoldalán jelzett felvétel, 9x14 és 11x18 cm közötti méretben