cca 1924-28 össz 4 db fotólap, 1 db aratáskor, 2 db gépek mellet álló emberek, 1 db lópatkolás közben dolgozó kovácsokat ábrázol. Többségében a hátoldalán datált. Kopott, kisebb felületi sérülésekkel. 14x9 cm