Max Lindner: Schaltungsbuch für Schwachstrom-Anlagen. Leipzig, 1914, Hachmeister & Thal. Német nyelven. 21. kiadás. 276p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos és sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel és névbejegyzéssel az előzéklapon.