2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kirchen-Agende für die evangelischen Gemeinden des österreichischen Kaiserstaates. Wien, 1829, J. G. Heubner, VI+238 p. Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, foltos lapokkal.