15065.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Kalandos utazások. Fordította: Havas József. Bp., é.n, Dante. A szerző eredeti felvételeivel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Kopott állapotban, sérült gerinccel, kijáró és ezért javított kötéssel.