15056.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.