15531.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, a gerincen kopottas cÃmkével, intézményi pecséttel, volt könyvtári példány.