Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Baktay-Ervin-Haromszektol-a-Himalajaig-Korosi-Csoma-Sandor-eletutja-Bp-1942-Vorosv~II2336193
2336193
15022
393
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
: tm