15041.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Baedeker, Karl: Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. 32. Auflage. Leipzig, 1907, Karl Baedeker. Német nyelven, számos térképpel. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas borítóval, a címlap melletti térkép hiányzik.