17167.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
Dr. Heinrich Frey: Mikroskop und die mikroskopische technik. Leipzig, 1871, Wilhelm Engelmann kiadása. 342 fekete-fehér ábrával. Félvászon kötésben, kopott, megviselt borítóval, amely az a jobb felső sarokban sérült. Intézményi bélyegzővel. Német nyelven.