Camille Flammarion: A csillagok világa. Fordította: Zempléni P. Gyula. Első kötet II. kiadás + Második kötet IV. kiadás egybekötve. Bp., 1898, Vass József. Tulajdonosi névbejegyzésekkel, kopottas egészvászon kötésben.