Petőfi Sándor: Dalaim. Bp, 1909, Franklin. Aranyozott egészbőr kötésbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~1000021/Petofi-Sandor-Dalaim-Bp-1909-Franklin-Aranyozott-egeszbor-kotesben-kisse-serult-gerin~II2383746
2383746
17322
393
Books: Minibooks
Beschreibung: Petőfi Sándor: Dalaim. Bp, 1909, Franklin. Aranyozott egészbőr kötésben, kissé sérült gerinccel és kijáró lapokkal.
: pelikán_kristóf