Maczkó Feri története. Mesés elbeszélés az ifjuság számára. Átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp, én., kn. Ötödik kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, sérült gerinccel és kijáró lapokkal.