Jékely Zoltán: Csunyinka álma. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000022/Jekely-Zoltan-Csunyinka-alma-Bp-1955-Ifjusagi-Konyvkiado-Kiadoi-felvaszon-kotes-a~II2383565
2383565
17346
393
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Jékely Zoltán: Csunyinka álma. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási bejegyzéssel, kopottas állapotban.
: bk