Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt hátsó szennylappal.