Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 205

Dávid Katalin: Chagall. A Művészet Kiskönyvtára 6. Bp., 1966, Chagall. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos.   A szerző, Dávid Katalin (1923-) művészettörténész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
16592.

Rufpreis:
1 400 HUF
16593.

Rufpreis:
6 000 HUF
Miller, Judith: Divatékszerek. Gyűjtők könyve. Ford.: Leyrer Ginda. Bp., 2004, Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
16594.

Rufpreis:
4 000 HUF
16595.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
16596.

Rufpreis:
2 000 HUF
Király Erzsébet, Róka Enikő, Veszprémi Nóra (szerk.): XIX. Nemzet és Művészet. Kép és Önkép. Bp., 2010, Magyar Nemzeti Galéria. 432 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, többek közt Székely Bertalan, Madarász Viktor, Hollósy Simon, Lotz Károly, Barabás Miklós, Iványi-Grünwald Béla, Csontváry-Kosztka Tivadar műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16597.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
16598.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa. H.n., 1985, Somogy megyei Múzeumigazgatóság. Megjelent 1500 példányban. Fekete-fehér reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
16599.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Varga Vera: Az üveg jelentése. A 19-20. századi üvegművészet ábrázolások, allegóriák, szimbólumok tükrében. Bp., 2002, Helikon. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
16600.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mezei Ottó: Orosz Gellért festészete. The painting of Gellért Orosz. Bp, 1999, Körmendi Galéria. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Magyar és angol nyelven.
16601.

Rufpreis:
3 000 HUF
17
2 db Schéner Mihály (1923-2009) festőművész munkásságát bemutató könyv: Mezei Ottó: Schéner Mihály művészete a hatvanas években. Bp., é.n., Körmendi Galéria. 105p. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Csák Ferenc (szerk.): Schéner Mihály. Trilógia - I. kötet. Bp., 2002, Körmendi Galéria. 215p. Schéner Mihály műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16602.

Rufpreis:
3 000 HUF
2 db Sváby Lajos (1935-2020) festőművész munkásságát bemutató könyv: Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, k.n.. 100p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Sváby Lajos. H.n., 2008, TArt Alapítvány. 326p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó gerincénél kissé szakadt papír védőborítóval.
16603.

2 db Sváby Lajos (1935-2020) festőművész munkásságát bemutató könyv: Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, k.n.. 100p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. + Sváby Lajos. H.n., 2008, T'Art Alapítvány. 326p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadó gerincénél kissé szakadt papír védőborítóval.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF