Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 205

16616.

Rufpreis:
1 600 HUF
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1934, Dante. Kiadói kissé foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
16617.

Rufpreis:
1 200 HUF
16618.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gábor Magda keramikus. Bp., 2004, Körmendi Galéria. Kartonált papírkötés.
16619.

Rufpreis:
1 600 HUF
Kéri László monográfia. Bp., 2009, Magyar Képek Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16620.

Rufpreis:
1 600 HUF
Rados Jenő: Magyar építészettörténet. Bp., 1971, Műszaki. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16621.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar grafikai kiállítás 1971. Dürer emlékezetére születésének 500. évfordulóján. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Kovács Endre fekete-fehér fotóival illusztrálva. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
16622.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 10 db. 1927-1979. Szabad Művészet, Képzőművészet, Művészet stb.
16623.

Rufpreis:
1 200 HUF
A Magyar Tudományos Akadémia és a művészetek a XIX. században. Szerk:,Szabó Júlia, Majoros Valéria. Bp., 1992, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Részben angol nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben , kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban. + Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Katalógus és források. Bewerbungspläne für den Palast der Ungarischen Akademie der Wissenschaften. Katalog und Schriftquellen. Szerk: Szabó Júlia. Bp.,1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrációkkal, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. A borító jobb felső sarka meggyűrődött.
16624.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Kondor Béla. Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll.: Győri János. Bp, 1987, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban. + 2 db Kondor Béla kiállítási katalógus. Kondor Béla grafikai sorozatai. 2011. június 2. -július 1. Kondor Béla. 1991. február 28. - június 2.
16625.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kishonthy Zsolt (szerk.): Seres László. Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest-Miskolc, 2017, MissonArt Galéria. 179p. Az egyik kurátor, Jurecskó László művészettörténész által aláírt! Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus, Seres László műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
16626.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gilyén Nándor-Mendele Ferenc-Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé szakadt védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 5200 példányban.
16627.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF