Wilhelm Lübke: Grundriss der Kunstgeschichte. I-II. köt. [Egy kötetben.] Stuttgart, 1876, Ebner&Seubert, XXIV+388;459+1 p. Német nyelven. Szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.