Reinach Salamon: A művészet kis tükre 600 képpel. Fordította és a magyar művészettörténeti résszel kibővítette Lázár Béla. Budapest, 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott egészbőr kötés.