Turóczi-Trostler József: A magyar nyelv felfedezése. Két tanulmány az európai s magyar humanizmus kapcsolatairól. DEDIKÁLT! Bp., 1933, Ranschburg Gusztáv. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.