17444.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): NevelÅ‘ben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal, kissé megviselt állapotban.