17422.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal.