17475.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Daniel Defoe: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Defoe angol eredetije után a magyar ifjúság számára átdolgozta Radó Antal. Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 218+2 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címke maradvánnyal és kis sérüléssel, bejegyzésekkel,