17374.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Babits Mihály összegyűjtött munkái: IV.;V.;VI.,VIII. kötetek Halálfiai I-II., Tímár Virgil fia, Kártyavár, Összes novellák. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban