https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.
17435.

Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
19
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Barabás Ferenc. Győr,én.,Gross Gusztáv és Testvére, 364 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
17436.

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Barabás Ferenc. Győr,én.,Gross Gusztáv és Testvére, 364 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.
17437.

Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
2 kötet a mérleg sorozatból:   Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta.  Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva.   Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.
17438.

2 kötet a mérleg sorozatból: Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta. Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva. Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Tar Sándor: Szürke galamb.Bűnregény. Bp.,1996, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17439.

Tar Sándor: Szürke galamb.Bűnregény. Bp.,1996, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.
17440.

Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Vargha-Nagy-Perczel: Duna. Egy antológia. H.n., 1988, Duna Kör. Kiadói papír borításban, borító foltos.
17441.

Vargha-Nagy-Perczel: Duna. Egy antológia. H.n., 1988, Duna Kör. Kiadói papír borításban, borító foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Pajor András: Palackposta és a többi Pannon-jegyzet. 2002. áprilistól 2002. novemberig. Beszédek a Hősök terén. hn., 2002, Prudencia Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17442.

Pajor András: Palackposta és a többi Pannon-jegyzet. 2002. áprilistól 2002. novemberig. Beszédek a Hősök terén. hn., 2002, Prudencia Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Aage Madelung: A megbélyegzettek. Ford.: Ifj. Bókay János. Bp., 1922, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon bélyegzéssel.
17443.

Aage Madelung: A megbélyegzettek. Ford.: Ifj. Bókay János. Bp., 1922, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): Nevelőben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, kissé megviselt állapotban.
17444.

Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): Nevelőben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, kissé megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
A magyar helyesírás szabályai és szótára. Összefoglalta: Bogner József. Jugoszláviai Magyar Népkönyvtár. Petrovgrad/Nagybecskerek, 1939, Globus. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással.
17445.

A magyar helyesírás szabályai és szótára. Összefoglalta: Bogner József. Jugoszláviai Magyar Népkönyvtár. Petrovgrad/Nagybecskerek, 1939, "Globus". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
W. L. Wilmshurst: A szabadkőművesség filozófiája. Ford.: Ladányi Krisztina. hn., én., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17446.

W. L. Wilmshurst: A szabadkőművesség filozófiája. Ford.: Ladányi Krisztina. hn., én., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse