Rosenthal (Kunst Abteilung 1914-1917) tájképes, aranyozott ékszertartó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Rosenthal-Kunst-Abteilung-1914-1917-tajkepes-aranyozott-ekszertarto-labakkal-7x4-5-cm-Matri~II2375163
2375163
11187
392
Beschreibung: Rosenthal (Kunst Abteilung 1914-1917) tájképes, aranyozott ékszertartó lábakkal. 7x4,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan.
: karap_norbert