Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Oherendi-rozsamintas-tal-kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-41C39732-cm~II1929075
1929075
11066
392
Beschreibung: Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm
: tánczos_gábor