Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-gyertyatarto-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-m-14-~II2374009
2374009
11076
392
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 14 cm
: tm