Porzellan

Zahl der Lose: 177

Rosenthal (Kunst Abteilung 1914-1917) tájképes, aranyozott ékszertartó lábakkal. 7x4,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan.
11187.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11188.

Rufpreis:
8 000 HUF
Német porcelán furulyázó kislány kutyával figura, kézzel festett, formaszámmal és Germany felirattal, kopásnyomokkal, m: 15 cm, h: 10 cm
11189.

Rufpreis:
2 000 HUF
Régi Royal Worcester angol porcelán tálka virág dekorral, részben kézzel festett, jelzett, lepattanással, 15x22,5 cm
11190.

Rufpreis:
1 400 HUF
Márvány mintás porcelán váza, jelzés nélkül, alján kopással, m: 8 cm + irizáló iparművész kerámia váza, enyhén kopott, jelzett, m: 19,5 cm
11191.

Rufpreis:
1 600 HUF
Antik porcelán szószos edényke, hozzávaló porcelán kanállal, kézzel festett, mintaszámos, kopott. d: 20 cm, m: 12 cm
11192.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
11193.

Rufpreis:
1 200 HUF
11194.

Rufpreis:
1 600 HUF
11195.

Rufpreis:
1 800 HUF
11196.

Rufpreis:
1 800 HUF
11197.

Rufpreis:
4 000 HUF
Antik fajansz mennyezeti lámpatest, csillártakaró. Kézzel festett, jelzett (DRG) sérült. d: 22 cm
11198.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF