30792.
392. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
50 000 HUF
Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban, "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF