XIX. sz. Jelzett bécsi bronz buzogányos katona márvány talapzaton / VI... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500009/XIX-sz-Jelzett-becsi-bronz-buzoganyos-katona-marvany-talapzaton-VIenna-bronze-soldier-stauet~II2285699
2285699
11343
392
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: XIX. sz. Jelzett bécsi bronz buzogányos katona márvány talapzaton / VIenna bronze soldier stauette 15,5 cm
: karap_norbert