11351.
392. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Gabay László (1897-1952): Térdelő női akt, festett kerámia, kopásnyomokkal, fejrésznél repedéssel, jelzett (Gabay), m: 23,5 cm