12764.
392. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
cca 1909 Blüten und Perlen moderner Meister. Berlin,én., Orpheus-Verlag, 183 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.