cca 1936-42 Katonai emléklap, kopott fényképpel, litográfia, lap közepén hajtásnyommal, jobb felső sarkában kisebb szakadással, lap tetején és alján apró szakadásokkal, szélein kissé foltos, 42,5x30 cm