11442. 392. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
23
0 HUF
Antik réz doboz, kulccsal, kulcs fordul a zárban, de nem zárja a fedelet, jelzett, apró horpadásokkal, kopásokkal, 8,5x8,5x12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert