2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, "Élet"-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.