Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-XVIII-sz-mives-diszes-fem-lakat-kulccsal-mukodik-kopott-14x9-cm~II2375391
2375391
11327
392
Antique
Beschreibung: Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14x9 cm
: karap_norbert