19034. 392. Gelaufene Fernauktion Juwelen
14 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) hamutál, karika formájú lábakon álló, jelzett, kopásnyomokkal, 111g, d: 12,5 cm, m. 3 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf