10359.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, hibás keretben, 53×42 cm