10338.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Reitmeyer jelzéssel: Madame Récamie. Intarzia, falemez, jelzett, hátoldalán címmel feliratozott. Kisebb felületi sérülésekkel 49×62 cm