10342.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Pittner jelzéssel: petróleumlámpás csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 67,5×55 cm