10412.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Holdfényben. Olaj, vászon, fa keretben, 48×70 cm