10415.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel. Faluvége. Olaj, farost, szélein kissé sérült, fa keretben, 60x92 cm