10312.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Kovács jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 50x69,5 cm