Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
13 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő munkája: Hazafelé. Olaj, vászon, néhány apró felületi sérüléssel. Fa keretben. 23,5x34,5 cm