10457.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Jelzés nélkül: Rőzsehordók naplementekor. Pasztell, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. Hátoldalán Klein Zoltán, Eger képkeretező régi címkéjével. 43x61 cm