10427.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Pezsgős, kártyás csendélet. Olaj, farost, 12x17 cm Keretben