10314.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
H. Lau jelzéssel: Münsterbrücke. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5×13 cm