10265.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
H. Czékmány jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, vászon, farostra kasírozva, hátolfalán címkén jelzett és feliratozott, 39,5×31 cm